Co warto wiedzieć na temat ANTIMICROBIAL +?

Luty 6, 2021 - akces

Comments are off for this post.

Podróżowanie środkami komunikacji publicznej wiąże się z rozmaitymi zagrożeniami dla naszego zdrowia. Z czym konkretnie trzeba się jednak liczyć? Dlaczego warto stosować urządzenia ANTIMICROBIAL+? Jakie rozwiązania zostały wprowadzone w życie przez producentów?

Dlaczego warto zastosować te urządzenia?

Często podróżujesz do pracy busami, autobusami, tramwajami? W takim razie musisz wiedzieć, że w czasie pokonywania danej trasy towarzyszą nam nie tylko kierowcy oraz inni pasażerowie. Chodzi również… o miliony drobnoustrojów. Są one niewidoczne gołym okiem. Mogą natomiast spowodować naprawdę duże kłopoty w aspekcie funkcjonowania naszego organizmu. Wirusy, bakterie, roztocza, grzyby – te wszystkie zagrożenia czyhają na nas tak naprawdę codziennie! Odpowiadają one za mniej lub bardziej groźne choroby. Teraz (ze względu na koronawirusa) mamy co prawda obowiązek noszenia maseczek. Trzeba jednak wiedzieć, że nie gwarantują one niestety wystarczającej ochrony….

Jakie rozwiązania zostały zastosowane?

Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na urządzenia ANTIMICROBIAL+. Dzięki nim można liczyć na efektywne wyeliminowanie wszelkich wirusów, bakterii, grzybów, otaczającego nas roztocza itp. w czasie podroży do pracy… Wszystko odbywa się nie tylko skutecznie i szybko. Dodatkowo całkowicie ekologicznie. W końcu ANTIMICROBIAL+ to urządzenia gwarantujące eliminowanie szkodliwych elementów bez konieczności użycia środków chemicznych, które są groźne nie tylko dla ludzi, lecz także dla środowiska.

Jak w praktyce działają urządzenia z serii ANTIMICROBIAL+? Warto wiedzieć, że dzięki nim jest zagwarantowana ochrona nie tylko pasywna, ale także aktywna. Na czym to jednak polega? Ochrona pasywna zapewnia, że powierzchnia pojazdu będzie wolna od szkodliwych elementów (wirusy, bakterie, roztocza, grzyby). To nie wszystko. Z kolei ochrona aktywna działa w trybie ciągłym i skutecznie chroni nie tylko kierowców, ale także dba o powietrze w obrębie danego pojazdu.

Co zostało konkretnie wprowadzone, by kierowcy i pasażerowie byli w pełni chronieni? Są to tkaniny z certyfikatem, poręcze z powłokami antybakteryjnymi oraz fotele (wykonane z odpowiednich materiałów) z dodatkiem jonów srebra. Na czym bazuje zaś ochrona aktywna? W urządzeniach ANTIMICROBIAL+ zastosowano ozonatory, które m.in. bardzo dokładnie czyszczą konkretne powierzchnie. Ważnym aspektem jest technologia UVC. Pozwala ona nie tylko eliminować zagrożenia z powietrza (działa ona cały czas), ale przy okazji likwiduje gazy smogowe. Bardzo ważnymi elementami są także filtry HEPA 14 wykazujące skuteczność na bardzo wysokim poziomie 99,995%. Dzięki takim sprzętom można podróżować bez obaw o zdrowie swoich i najbliższych.