Gdy stawy odmawiają posłuszeństwa…

Sierpień 9, 2017 - akces

Comments are off for this post.

Społeczeństwa państw rozwiniętych zaczynają się starzeć w coraz szybszym tempie. Zwiększający się dynamicznie odsetek osób w podeszłym wieku prowadzi do powstawania zupełnie nowych problemów oraz upowszechniania się tych, które do tej pory uznawano za niszowe, a rozwiązanie których muszą znaleźć medycyna oraz koncerny farmaceutyczne.

Jednym z nich jest pogarszanie się sprawności naszego organizmu wraz z upływem lat. Szybkość tego procesu jest uzależniona od wielu czynników i ma charakter bardzo indywidualny, pozwalając jednym zachować wysoki stopień samodzielności aż do naturalnej śmierci, innych natomiast uzależniając od pomocy osób trzecich – z biegiem czasu nawet proste czynności zaczynają sprawiać coraz większe problemy, w tym te związane z zabiegami higienicznymi. Na przestrzeni ostatnich kilku lat szczególnie duży nacisk położono na zapewnienie podniesienia komfortu oraz bezpieczeństwa osobom o ograniczonych zdolnościach motorycznych w czasie codziennych zajęć, co zaowocowało pojawieniem się dużej liczby innowacyjnych produktów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom seniorów oraz osób upośledzonych ruchowo przygotowaliśmy bogatą ofertę asortymentu urządzeń wspomagających i odciążających osoby starsze lub umiarkowanie sprawne, obejmujący m.in. taborety, krzesła prysznicowe, ławki na wannę, nakładki na sedes, czy przenośne toalety. W połączeniu z wysoką jakością oferowanych produktów oraz szerokim zakresem cenowym każdy z naszych klientów znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.

REKLAMA: sklep medyczny